prawo

Rozpad rodziny

Rozpad rodziny

(...) trzeba zrobić, by zakończyć związek oraz będzie obecny w sądzie na rozprawach. Rozwód jest łatwiejszy, gdy związek jest bezdzietny. Sprawa zaczyna się komplikować, gdy następuje rozpad rodziny z dziećmi. Sytuacja ta jest bardzo stresująca i obciążająca dla osób dorosłych, a dla dzieci jest to zazwyczaj życiowa katastrofa, skutki której mogą latami (...)

Pomoc niemieckiego prawnika za granicą

Pomoc niemieckiego prawnika za granicą

(...) adwokata http://www.tomaszgaj.eu/pl/kancelaria przekonaj się, że to dobry wybór. Prawnik na nieprzewidywane problemy Różne nieprzewidziane rzeczy mogą się nam przydarzyć podczas podróży, chociażby na Zachód do krajów niemieckojęzycznych. Prawnik z kancelarią w Austrii oraz w (...)

Sądowa licytacja ruchomości

Sądowa licytacja ruchomości

(...) sprzedaży dóbr niżej od tej wartości, ponieważ łowcy okazji tylko czekaliby na możliwość zakupu przedmiotów po cenie dzięsięciokrotnie niższej niż wynosi ich wartość rynkowa. Dlatego (...)

Jak przebiega rozwód?

Jak przebiega rozwód?

(...) oczekiwać 2-3 miesiące. Uzyskanie rozwodu już w trakcie trwania pierwszej rozprawy rozwodowej jest trudne, ale możliwe do osiągnięcia, jeżeli strony doszły do porozumienia w kwestii majątku lub opieki nad dziećmi i alimentów. Sąd musi wysłuchać zeznań obydwóch małżonków i ustalić w jakich okolicznościach doszło do rozkładu pożycia między nimi. Do sprawy może dołączyć dokumenty oraz inne dowody, które wyjaśniają

W jakich sytuacjach warto korzystać z porad prawny

W jakich sytuacjach warto korzystać z porad prawny

(...) zgodne z prawem i nie są dla nas w jakiś sposób krzywdzące. Porady prawne dotyczyć mogą także np. testamentu i spraw spadkowych, oraz umów kupna i sprzedaży. Tego rodzaju dokumenty muszą być sporządzane w ściśle określony sposób i być zgodne z obowiązującymi przepisami, zatem zadaniem radcy prawnego w tych kwestiach będzie dopilnowanie, by dokumenty takie nie były do podważenia przez innych prawników, oraz żeby zawarte

Radca prawny - dochodzenie odszkodowań

Radca prawny - dochodzenie odszkodowań

(...) Wiele kancelarii prawnych, w tym kancelarii radcowskich, specjalizuje się w dochodzeniu odszkodowań. Mecenas - doświadczony Radca Prawny, który realizuje prowadzący indywidualną praktykę, posiada naprawdę szeroki zakres swoich zawodowych kompetencji.Głównym obszarem działalności takiego wykwalifikowanego radcy, są zarówno odszkodowania osobowe (rekompensata za uszczerbek (...)

Obsługa prawnika

Obsługa prawnika

(...) kompleksowej i stałej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych,* zastępstwo procesowe klienta w sądzie,* profesjonalna windykacja bez narażenia klienta na utratę kontrahenta,* zakładanie spółek jak również ich pełna obsługa prawna,* negocjowanie kontraktów przedstawionych do analizy a także przygotowywanie projektów umów,* reprezentowanie Klientów w postępowaniu mediacyjnym, arbitrażowym jak również ugodowym,* wspomaganie

Zapytaj prawnika

Zapytaj prawnika

(...) najnowszych danych Instytutu Badawczego CBOS wynika, że w Polsce zwiększa się ilość rozwodów a spada ilość zawieranych związków małżeńskich. W statystyce rozwodowej bryluje województwo łódzkie z Piotrkowem Trybunalskim, Bełchatowem a także Łodzią. Oficjalnymi powodami rozwodu są najczęściej: długotrwała rozłąka małżonków, odmienne wizje na temat wychowania dzieci, przemoc w rodzinie czy niezrozumienie partnerów.

Kancelaria prawna

Kancelaria prawna

(...) polskich aktów prawnych i podatkowych sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw jest zmuszonych do współpracy i korzystania z usług adwokatów, radców prawnych albo doradców podatkowych.Obsługa prawna prowadzona w ramach stałej pomocy prawnej przeznaczona jest do klientów, jacy wymagają świadczenia pomocy prawnej w sposób ciągły i we wszystkich obszarach swojej działalności ze względu na zakres prowadzonej (...)